Města a obce

V roce 2015 dodáváme elektřinu do 30 000 odběrných míst

Díky unikátnímu obchodnímu modelu a nízkým provozním nákladům se společnost Amper Market úspěšně zúčastňuje významných výběrových řízení na dodavatele elektrické energie pro města, obce a komunální podniky. Právě na města a obce připadne významná část z cca 1,2 TWh elektřiny, kterou společnost plánuje dodat v letošním roce. Mezi stávající partnery patří například města Bohumín, Břeclav, Česká Třebová, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Kolín, Kutná Hora, Most, Orlová, Ostrava, Praha 1, Semily,Třebíč a Zlín.

Z komunálních podniků dodává Amper Market například Dopravnímu podniku města Brna. Mezi další odběratele společnosti Amper Market z veřejného sektoru patří Řízení letového provozu České republiky, státní podnik, ÚJV Řež, a.s., Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky a Vysoká škola ekonomická v Praze.

Sesterská společnost Amper Savings může nabídku doplnit o projekty úsporných řešení včetně projektů takzvané energetické služby se zárukou (z angl. Energy Performance Contracting, zkratka EPC), které představují finančně zajímavý a efektivní nástroj realizace úsporných opatření. Podstatou metody EPC je záruka snížení spotřeby energie, která se projeví v úsporách provozních nákladů, následně použitých na splácení původní investice.

Podrobné informace o nabídce společnosti Amper Market a dalších společností skupiny Amper pro veřejný sektor je možno získat na kontaktní adrese obchod@ampermarket.cz nebo na telefonních číslech 800 701 313 a 225 282 792.

Smluvní dokumentace

Vzory smluv a formulářů společnosti Amper Market, a.s. najdete v sekci Podniky.

Facebook Zákaznický portál