Novinky

Nové ceníky Amper Market, a.s.   1.12. 2017

V roce 2018 vzroste regulovaná i neregulovaná složka ceny elektřiny/sdružených služeb dodávky elektřiny. Růst regulované složky stanovil Energetický regulační úřad příslušným cenovým rozhodnutím, viz zde.

Vzhledem k prudkému růstu cen silové elektřiny na velkoobchodních trzích byla i naše společnost nucena upravit neregulovanou složku ceny. Podkladové aktivum rovnoměrná dodávka elektřiny na celý rok 2018 vzrostla z cen okolo 21 EUR/MWh z jara loňského roku na současných více než 38 EUR/MWh, tj. téměř na dvojnásobek, resp. o cca 425 Kč. Díky strategii postupného nákupu elektřiny a díky projektu virtuální elektrárny nemusí a.s. Amper Market promítnout celý růst cen do ceníků. Částečné navýšení ceny silové elektřiny o 105 – 160 Kč/MWh (bez DPH) u jednotlivých tarifů, resp. 14 Kč (domácnosti, cena bez DPH) a 24 Kč (firmy, cena bez DPH) u měsíčního poplatku, je však nezbytné. Přesto zůstane naše společnost velmi pravděpodobně mezi nejlevnějšími dodavateli dle nezávislého srovnávače Energetického regulačního úřadu. I z tohoto důvodu věříme, že nám zachováte přízeň.

Nové ceníky, účinné od 1.1.2018, jsou dostupné na webových stránkách Amper Market, a.s. Pro domácnosti zde a pro firmy zde
 
V případě nesouhlasu s výše uvedenou změnou ceníku jsou zákazníci oprávněni v souladu s ustanovením § 11a odst. 5 zákona č. 458/2000 Sb., energetického zákona, od smlouvy se společností Amper Market a.s. písemně odstoupit, a to nejpozději desátý den před dnem účinnosti nových ceníků.
 
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na zákaznické lince 800 701 313 nebo prostřednictvím e-mailu info@ampermarket.cz.

 

 


Facebook Zákaznický portál