Elektřina pro podniky

V roce 2017 jsme dodali našim zákazníkům cca 1,5 TWh elektřiny

Přímá účast na Pražské energetické burze (PXE), aktivní trading na EEX Lipsko, vlastní zdroje elektřiny, výkup elektřiny přímo od dalších výrobců a především originální koncept  obchodní virtuální elektrárny umožňuje společnosti minimalizovat náklady na silovou elektřinu v individuálním diagramu zákazníka a nabídnout plnou škálu všech produktů, jež jsou na trhu dostupné. Zákazník si může vybrat, zda zvolí fixní cenu na úrovni nejnižších tržních nabídek nebo některý z produktů postupného nákupu pro zákazníky se spotřebou elektřiny nad 1 GWh ročně či nabídku „Trader“ pro největší zákazníky nad 10 GWh.

Více než 87% zákaznické retence v dnešním vysoce konkurenčním prostředí a tempo meziročního růstu objemu dodávek (dosahujících nyní více než  3% veškeré spotřeby elektrické energie v ČR) naznačují, že setkání s naším zkušeným obchodním zástupcem či jiným odborníkem může být i pro Vás dobře návratnou investicí Vašeho čím dál vzácnějšího času.

Bližší informace Vám rádi poskytneme na kontaktní adrese obchod@ampermarket.cz nebo na telefonních číslech 800 701 313 a 234 701 409 i následně při osobním jednání s našimi obchodními manažery v kterémkoli regionu České republiky (viz kontakty zde).

Ceníky Amper Market, a.s. pro podniky

Ceníky společnosti Amper Market, a.s. pro podniky jsou k dispozici ke stažení na této stránce.

K cenovému srovnání můžete využít kalkulačku Energetického regulačního úřadu http://kalkulator.eru.cz/VstupniUdaje.aspx, který má k dispozici oficiální ceníky a je nezávislý na výrobcích a dodavatelích elektřiny.

Změna odběratele

Pro přepsání odběrného místa na jiného odběratele nás kontaktujte 
telefonicky na bezplatné zákaznické lince 800 701 313,
emailem na distribucnipozadavky@ampermarket.cz
Dokumenty Vám připravíme na míru a zašleme poštou nebo emailem dle Vašeho požadavku. 

Webová kancelář