Důležité změny v rámci společnosti Amper Market, a.s.

V souvislosti se začleněním společnosti Amper Market, a.s. do skupiny Bohemia Energy bude docházet v následujících dnech k několika změnám, které se dotknou i zákazníků společnosti Amper Market, a.s. Věříme, že změny budou přínosem především pro naše zákazníky.

Dovolujeme si tedy upozornit na následující skutečnosti:

  • Zákazníci z řad domácností budou od 1. března 2019 převedeni do společnosti Europe Easy Energy a.s. (skupina Bohemia Energy). Zákazníci v rámci této změny nemusí činit žádné kroky. Veškerá práva a povinnosti dodavatele, vyplývající ze stávajících platných Smluv jsou od společnosti Amper Market a.s. převzaty v plném rozsahu. Zákazníci tím získají služby a zázemí dodavatele specializujícího se na domácnosti.
  • Společnost Amper Market, a.s. bude s účinností od 1. března 2019 sídlit na nové adrese: Amper Market, a.s., Na Poříčí 1046/24, 110 00 Praha 1 – Nové Město.
  • Na současné adrese bude Amper Market, a.s. do 20. února 2019. Dosílka korespondence na původní adresu bude zajištěna nejdéle do 21. května 2019. Prosíme o zavedení nové adresy do Vašich evidencí co nejdříve, po 21. květnu 2019 nebude na stávající adresu pošta doručována.
  • Současně se změní i telefonní čísla společnosti, a to tak, že se prvních šest číslic stávajících telefonních čísel tj. 234 701 … změní na 246 034 … Poslední trojčíslí se nezmění.
  • V termínu od 25. února do 8. března bude společnost Amper Market, a.s. přecházet na nový provozní informační systém. Po celou dobu tohoto přechodu nebudou k dispozici standardní funkce, data nebudou aktualizována a bude pozastaveno zpracování reklamací. Od 9. března se můžete těšit na nový zákaznický portál s vylepšenými funkcemi.
  • Rádi bychom Vás dále informovali, že z důvodu technických změn v informačních systémech nebudou ve dnech od 25. 2. do 8. 3. aktualizovaná data zákaznického portálu pro zákazníky Amper Market. Požadavky a změny zadané v uvedeném období jeho prostřednictvím bohužel nemohou být zpracovány. Využijte proto, prosím, ostatní komunikační kanály (e-mail, případně telefon).