Elektřina

Pro veřejnou správu

Mám zájem

V roce 2019 jsme dodali našim zákazníkům více než 2,9 TWh elektřiny

Díky unikátnímu obchodnímu modelu zaměřenému na B2B a B2G sektor se společnost Amper Market s úspěchem účastní významných veřejných zakázek na dodavatele elektrické energie a zemního plynu pro kraje, města, obce, univerzity či komunální podniky. Právě na veřejný sektor připadne téměř polovina objemu dodávek komodit, který plánuje společnost dodat svým zákazníkům.

Amper Market se účastní jak veřejných zakázek v běžném režimu tak i elektronických aukcí a veřejných zakázek zprostředkovávaných na Komoditní burze Praha a obdobné platformě PXE, dceřiné společnosti BCP (Burzy cenných papírů). Zákazníci z řad veřejného sektoru potvrzují nadstandartní péči Amper Marketu v jejich fakturačních záležitostech, změnových řízeních spojených s odebíranými komoditami a rychlé operativní řešení jejich aktuálních požadavků.

Nadstandartní péče

a přístup.

Rychlé operativní řešení

aktuálních požadavků.

Unikátní model

pro B2B a B2G sektor.

Stávající partneři Amper Marketu

K cenovému srovnání můžete využít kalkulačku Energetického regulačního úřadu, která zahrnuje oficiální ceníky a je nezávislá na výrobcích a dodavatelích elektřiny.

 • Města
  Mezi stávající partnery patří například města Brno, Cheb, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Karlovy Vary, Kolín, Kutná Hora, Ostrava, Praha, Přerov, Semily, Sokolov, Strakonice a Turnov.
 • Kraje
  Amper Market zajišťuje dodávky pro Karlovarský kraj, Olomoucký kraj a Kraj Vysočina.
 • Komunální podniky
  Z komunálních podniků dodává Amper Market například Dopravnímu podniku Karlovy Vary, a.s., Jihočeskému vodárenskému svazu, Severomoravským vodovodům a kanalizacím Ostrava, a.s. a Teplárnám Brno, a.s.
 • Veřejný sektor
  Mezi další odběratele společnosti Amper Market z veřejného sektoru patří Česká národní banka, Česká zemědělská univerzita a Vysoká škola ekonomická v Praze.

Dokumenty ke stažení

Máte zájem o naše služby?

Zanechte nám kontakt, rádi Vám připravíme individuální nabídku