Plyn pro podniky

Společnost Amper Market se od roku 2016 úspěšně zúčastňuje také výběrových řízení na dodavatele zemního plynu pro podniky, na které připadá významná část z cca 160 GWh zemního plynu dodaných v roce 2017. Mezi stávající partnery patří například společnosti CeWe Color, a.s., Dopravní podnik Ostrava a.s., Furukawa Electric Autoparts Central Europe, s.r.o., TRCZ s.r.o. nebo UNIMEX GROUP, a.s.

Přímá účast na Pražské energetické burze (PXE), burze Powernext a aktivní trading umožňuje společnost Amper Market, a.s. minimalizovat náklady na zemní plyn v individuálních odběrových diagramech a nabídnout konečnému zákazníkovi plnou škálu všech produktů dostupných na trhu. Zákazník si může vybrat, zda zvolí fixní cenu na úrovni nejnižších tržních nabídek nebo některý z produktů postupného nákupu.

Podrobné informace o nabídce zemního plynu pro podniky lze získat na kontaktní adrese obchod@ampermarket.cz nebo na telefonním čísle 234 701 409. Při objemech nad 300 MWh se obracejte přímo na obchodní manažery Amper Market, a.s. v příslušném regionu (viz kontakty zde). V případě zájmu o velkoobchodní spolupráci kontaktujte adresu plyn@ampermarket.cz.

Webová kancelář